słupek bari plus do zabudowy piekarnika prawy 3 szuflady 60x197 cm modern płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289277
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA PRAWY DPS3-60-197_MODERN DĄB KAMIENNY to prawostronny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Model wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne, wnękę odpowiednią pod zabudowę piekarnika oraz potrójne szuflady. Zastosowane prowadnice Modernbox zapewniają system cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort charakteryzuje się się ciepłą barwą oraz strukturą usłojenia wiernie odzwierciedlającą powierzchnię dębu kamiennego. Model wykonany z płyty laminowanej gwarantuje wytrzymałość oraz łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA PRAWY DPS3-60-197_MODERN DĄB KAMIENNY to prawostronny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Model wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne, wnękę odpowiednią pod zabudowę piekarnika oraz potrójne szuflady. Zastosowane prowadnice Modernbox zapewniają system cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort charakteryzuje się się ciepłą barwą oraz strukturą usłojenia wiernie odzwierciedlającą powierzchnię dębu kamiennego. Model wykonany z płyty laminowanej gwarantuje wytrzymałość oraz łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek bari plus do zabudowy piekarnika prawy 3 szuflady 60x197 cm modern płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289277
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






