słupek bari plus do zabudowy piekarnika lewy 3 szuflady 60x197 cm 60x197 cm blum płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289400
opis produktu
Nowoczesny BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA LEWY DPS3-60-197_BLUM DĄB KAMIENNY to doskonałe rozwiązanie do Twojej kuchni. Zapewni wygodne przechowywanie. Posiada drzwiczki i trzy szuflady z czarnymi listwowymi uchwytami oraz cichym domykiem gwarantującym ich delikatne zamykanie. BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA LEWY DPS3-60-197_BLUM DĄB KAMIENNY został wykonany z płyty laminowanej. Posiada ona odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych. Fronty słupka utrzymane są w kolorze dębu kamiennego, natomiast korpus w bieli.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Czarny |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA LEWY DPS3-60-197_BLUM DĄB KAMIENNY to doskonałe rozwiązanie do Twojej kuchni. Zapewni wygodne przechowywanie. Posiada drzwiczki i trzy szuflady z czarnymi listwowymi uchwytami oraz cichym domykiem gwarantującym ich delikatne zamykanie. BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA LEWY DPS3-60-197_BLUM DĄB KAMIENNY został wykonany z płyty laminowanej. Posiada ona odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych. Fronty słupka utrzymane są w kolorze dębu kamiennego, natomiast korpus w bieli.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Czarny |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek bari plus do zabudowy piekarnika lewy 3 szuflady 60x197 cm 60x197 cm blum płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289400
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







