bari plus słupek pod zabudowę lodówki lewy 60x197 cm dl-60-197 dąb kamienny
Nr kat. 100289256
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ LODÓWKI LEWY DL-60-197 DĄB KAMIENNY to lewostronny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model wyposażony w podwójne drzwi uchylne na okuciach Blum, zapewnia stabilny i cichy mechanizm domknięcia. Meble kuchenne w stylu rustykalnym uzupełniają nowoczesne uchwyty w formie czarnych listew aluminiowych. Kolekcja kuchni Komfort powstała z płyty laminowanej, która jest odporna na czynniki mechaniczne, a ponadto łatwa w pielęgnacji. Produkt doskonale sprawdzi się w formie słupka do zabudowy lodówki.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ LODÓWKI LEWY DL-60-197 DĄB KAMIENNY to lewostronny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model wyposażony w podwójne drzwi uchylne na okuciach Blum, zapewnia stabilny i cichy mechanizm domknięcia. Meble kuchenne w stylu rustykalnym uzupełniają nowoczesne uchwyty w formie czarnych listew aluminiowych. Kolekcja kuchni Komfort powstała z płyty laminowanej, która jest odporna na czynniki mechaniczne, a ponadto łatwa w pielęgnacji. Produkt doskonale sprawdzi się w formie słupka do zabudowy lodówki.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bari plus słupek pod zabudowę lodówki lewy 60x197 cm dl-60-197 dąb kamienny
Nr kat. 100289256
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





