szafka wisząca narożna asti wysoka 2d 60x60x92 cm mdf lakier zielony mat cichy domyk blum
Nr kat. 100265117
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że Twoja kuchnia będzie dobrze się prezentować? W takim razie ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT to doskonała propozycja dla Ciebie. Powierzchnia produktu została wykończona matem. Korpus jest w białej barwie, a fronty w zielonej. Należy do systemu meblowego Asti lakier zielony mat i będzie idealnie prezentować się w zestawieniu z innymi meblami z tej kolekcji. ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT powstała z płyty laminowanej oraz z MDFu lakierowanego. Wysokość mebla to 92 cm, szerokość to 60 cm, a głębokość 32 cm. ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT posiada podwójne drzwiczki oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier zielony mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Zielony |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Zielony mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że Twoja kuchnia będzie dobrze się prezentować? W takim razie ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT to doskonała propozycja dla Ciebie. Powierzchnia produktu została wykończona matem. Korpus jest w białej barwie, a fronty w zielonej. Należy do systemu meblowego Asti lakier zielony mat i będzie idealnie prezentować się w zestawieniu z innymi meblami z tej kolekcji. ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT powstała z płyty laminowanej oraz z MDFu lakierowanego. Wysokość mebla to 92 cm, szerokość to 60 cm, a głębokość 32 cm. ASTI SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA GNW-H92 ZIELONY MAT posiada podwójne drzwiczki oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier zielony mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Zielony |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Zielony mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca narożna asti wysoka 2d 60x60x92 cm mdf lakier zielony mat cichy domyk blum
Nr kat. 100265117
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.






