szafka wisząca asti z ociekarką 60x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100264830
opis produktu
ASTI SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKE GC-60 BIAŁY MAT to nowoczesna i minimalistyczna szafka pod ociekarkę w białym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Model jednodrzwiowy o wymiarach 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości zapewnia system cichego domknięcia. Meble kuchenne białe z kolekcji Asti prezentują nowoczesny styl, który sprawdzi się między innymi w kuchni w stylu skandynawskim, loft, nowojorskim oraz eklektycznym. Kolekcja kuchni Komfort posiada lakierowane fronty MDF, które zapewniają łatwość pielęgnacji oraz właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod ociekarkę
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
System meblowy Asti lakier biały mat
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod ociekarkę |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ASTI SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKE GC-60 BIAŁY MAT to nowoczesna i minimalistyczna szafka pod ociekarkę w białym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Model jednodrzwiowy o wymiarach 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości zapewnia system cichego domknięcia. Meble kuchenne białe z kolekcji Asti prezentują nowoczesny styl, który sprawdzi się między innymi w kuchni w stylu skandynawskim, loft, nowojorskim oraz eklektycznym. Kolekcja kuchni Komfort posiada lakierowane fronty MDF, które zapewniają łatwość pielęgnacji oraz właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod ociekarkę
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
System meblowy Asti lakier biały mat
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod ociekarkę |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca asti z ociekarką 60x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100264830
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






