szafka wisząca asti 60x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100264827
opis produktu
ASTI SZAFKA WISZĄCA G-60 BIAŁY MAT to nowoczesna, pojemna, funkcjonalna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka wisząca do kuchni. Produkt z pojedynczymi drzwiami posiada 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Seria mebli kuchennych białych wyróżnia się prostą formą, uniwersalną kolorystyką, matowym wykończeniem oraz cienką ramką, w którą ujęty został front z płyty lakierowanej MDF. Kolekcja kuchni Komfort z systemem cichego domknięcia drzwi to propozycja skierowana do wymagających użytkowników, którzy oprócz nowoczesnego designu, oczekują także wygody codziennego użytkowania.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
System meblowy Asti lakier biały mat
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ASTI SZAFKA WISZĄCA G-60 BIAŁY MAT to nowoczesna, pojemna, funkcjonalna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka wisząca do kuchni. Produkt z pojedynczymi drzwiami posiada 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Seria mebli kuchennych białych wyróżnia się prostą formą, uniwersalną kolorystyką, matowym wykończeniem oraz cienką ramką, w którą ujęty został front z płyty lakierowanej MDF. Kolekcja kuchni Komfort z systemem cichego domknięcia drzwi to propozycja skierowana do wymagających użytkowników, którzy oprócz nowoczesnego designu, oczekują także wygody codziennego użytkowania.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
System meblowy Asti lakier biały mat
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca asti 60x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100264827
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






