słupek wysoki asti do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm mdf fornir dąb naturalny blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100265233
opis produktu
ASTI SŁUPEK WYSOKI POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MICROFALI DPPS2-60-38-220_BLUM FORNIR to model z kolekcji mebli kuchennych z drewna naturalnego, który doskonale sprawdzi się w aranżacjach loft, nowoczesnych, skandynawskich i eklektycznych. Prezentowany słupek do kuchni wniesie do wnętrza minimalistyczną formę oraz optymalną przestrzeń do przechowywania. Model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości posiada pojemną szafkę z drzwiami uchylnymi, podwójne szuflady oraz dwie wnęki. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się fornirowanym frontem dębowym, który wzbogaca cienka ramka oraz wyraźna struktura usłojenia.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Asti fornir dąb naturalny
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti fornir dąb naturalny |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta fornirowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Fornir dąb naturalny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ASTI SŁUPEK WYSOKI POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MICROFALI DPPS2-60-38-220_BLUM FORNIR to model z kolekcji mebli kuchennych z drewna naturalnego, który doskonale sprawdzi się w aranżacjach loft, nowoczesnych, skandynawskich i eklektycznych. Prezentowany słupek do kuchni wniesie do wnętrza minimalistyczną formę oraz optymalną przestrzeń do przechowywania. Model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości posiada pojemną szafkę z drzwiami uchylnymi, podwójne szuflady oraz dwie wnęki. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się fornirowanym frontem dębowym, który wzbogaca cienka ramka oraz wyraźna struktura usłojenia.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Asti fornir dąb naturalny
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti fornir dąb naturalny |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta fornirowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Fornir dąb naturalny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki asti do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm mdf fornir dąb naturalny blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100265233
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.








