szafka wisząca wysoka arco 40x92 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407199
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA WYSOKA ARCO 40X92 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to mebel kuchenny biały o matowym wykończeniu powierzchni. Prezentowany wariant przeznaczony do montażu podwieszanego posiada okucia Blum zapewniające drzwiom uchylnym system cichego domknięcia. Wnętrze szafki wiszącej wypełniają cztery półki. Front mebla kuchennego Arco zdobi charakterystyczna ramka, która sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach – w kuchni w stylu klasycznym, angielskim, skandynawskim oraz nowoczesnym. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Istnieje możliwości zamówienia uchwytów odpowiednich do szafki wiszącej białej.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 40cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca wysoka
Szafka wisząca
Biały
40 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA WYSOKA ARCO 40X92 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to mebel kuchenny biały o matowym wykończeniu powierzchni. Prezentowany wariant przeznaczony do montażu podwieszanego posiada okucia Blum zapewniające drzwiom uchylnym system cichego domknięcia. Wnętrze szafki wiszącej wypełniają cztery półki. Front mebla kuchennego Arco zdobi charakterystyczna ramka, która sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach – w kuchni w stylu klasycznym, angielskim, skandynawskim oraz nowoczesnym. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Istnieje możliwości zamówienia uchwytów odpowiednich do szafki wiszącej białej.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 40cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca wysoka
Szafka wisząca
Biały
40 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca wysoka arco 40x92 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407199
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







