szafka wisząca arco z ociekarką 80x72 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407292
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO Z OCIEKARKĄ 80X72 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to szafka wisząca w białym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Kolekcję kuchni modułowej Arco charakteryzuje ramka podkreślająca geometrię frontu. Powyższa szafka wisząca wyposażona została w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania. Zastosowane okucia Blum zapewniają kolekcji kuchni Komfort system cichego domknięcia. Prezentowany mebel kuchenny biały posiada korpus wykonany z płyty laminowanej oraz front z płyty MDF foliowanej. Dzięki temu matowa powierzchnia serii Arco jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań oraz odbarwień.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka pod ociekarkę
Szafka wisząca
Biały
80 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO Z OCIEKARKĄ 80X72 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to szafka wisząca w białym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Kolekcję kuchni modułowej Arco charakteryzuje ramka podkreślająca geometrię frontu. Powyższa szafka wisząca wyposażona została w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania. Zastosowane okucia Blum zapewniają kolekcji kuchni Komfort system cichego domknięcia. Prezentowany mebel kuchenny biały posiada korpus wykonany z płyty laminowanej oraz front z płyty MDF foliowanej. Dzięki temu matowa powierzchnia serii Arco jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań oraz odbarwień.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka pod ociekarkę
Szafka wisząca
Biały
80 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca arco z ociekarką 80x72 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407292
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







