szafka wisząca niska arco 40x36 cm mdf folia biały mat cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407328
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA NISKA ARCO 40X36 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK PODNOŚNIK HK-XS to mebel kuchenny o wymiarach wynoszących 40 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana szafka wisząca posiada korpus z płyty laminowanej oraz front wykonany z płyty MDF foliowanej. Biały model o matowym wykończeniu powierzchni zdobi ramka, która stanowi element charakterystyczny uniwersalnej i ponadczasowej kolekcji kuchni Arco. Innowacyjne okucia Blum odpowiadają za system cichego domknięcia drzwi, który służy codziennej wygodzie użytkowania. Seria Arco dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 40cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
Biały
40 cm
Szafka wisząca niska
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA NISKA ARCO 40X36 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK PODNOŚNIK HK-XS to mebel kuchenny o wymiarach wynoszących 40 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana szafka wisząca posiada korpus z płyty laminowanej oraz front wykonany z płyty MDF foliowanej. Biały model o matowym wykończeniu powierzchni zdobi ramka, która stanowi element charakterystyczny uniwersalnej i ponadczasowej kolekcji kuchni Arco. Innowacyjne okucia Blum odpowiadają za system cichego domknięcia drzwi, który służy codziennej wygodzie użytkowania. Seria Arco dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 40cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
Biały
40 cm
Szafka wisząca niska
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska arco 40x36 cm mdf folia biały mat cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407328
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







