szafka wisząca arco 30x72 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407193
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO 30X72 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to propozycja z kolekcji mebli kuchennych białych. Prezentowaną szafkę wiszącą charakteryzuje wzór ramki oraz matowa powierzchnia. Wymiary modelu z trzema wewnętrznymi półkami wynoszą 30 m szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Meble kuchenne Arco stanowią fuzję nowoczesności i klasyki, sprawdzając się w różnorodnych aranżacjach. Wykonane z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej, gwarantuje łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka wisząca z okuciami Blum została wyposażona w system cichego domknięcia drzwi. Model sprawdzi się w montażu lewostronnym i prawostronnym.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 30cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
Biały
30 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO 30X72 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to propozycja z kolekcji mebli kuchennych białych. Prezentowaną szafkę wiszącą charakteryzuje wzór ramki oraz matowa powierzchnia. Wymiary modelu z trzema wewnętrznymi półkami wynoszą 30 m szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Meble kuchenne Arco stanowią fuzję nowoczesności i klasyki, sprawdzając się w różnorodnych aranżacjach. Wykonane z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej, gwarantuje łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka wisząca z okuciami Blum została wyposażona w system cichego domknięcia drzwi. Model sprawdzi się w montażu lewostronnym i prawostronnym.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne 30cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
Biały
30 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca arco 30x72 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407193
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







