szafka dolna arco 60x82 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407229
opis produktu
SZAFKA DOLNA ARCO 60X82 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to model wyposażony w dwie półki wewnętrzne oraz drzwi uchylne o uniwersalnej stronie montażu. Prezentowana szafka dolna z kolekcji kuchni modułowej Arco łączy funkcjonalność z ponadczasową i uniwersalną estetyką. Mebel kuchenny biały, który podkreśla matowa powierzchnia, został wzbogacony o ramkę dekorującą front. Wysokiej jakości okucia Blum zapewniają kolekcji kuchni Komfort ciche domknięcie, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Seria wykonana została z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej. Wymiary powyższej szafki dolnej sięgają 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
60 cm
Szafka dolna
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA DOLNA ARCO 60X82 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT CICHY DOMYK BLUM to model wyposażony w dwie półki wewnętrzne oraz drzwi uchylne o uniwersalnej stronie montażu. Prezentowana szafka dolna z kolekcji kuchni modułowej Arco łączy funkcjonalność z ponadczasową i uniwersalną estetyką. Mebel kuchenny biały, który podkreśla matowa powierzchnia, został wzbogacony o ramkę dekorującą front. Wysokiej jakości okucia Blum zapewniają kolekcji kuchni Komfort ciche domknięcie, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Seria wykonana została z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej. Wymiary powyższej szafki dolnej sięgają 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
60 cm
Szafka dolna
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna arco 60x82 cm mdf folia biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407229
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







