szafka wisząca alba prawa 50x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406712
opis produktu
Idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej kuchni jest Szafka Wisząca Alba Prawa 50x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum, która doskonale łączy elegancki wygląd z wygodą użytkowania, wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej jest wyjątkowo trwała i łatwa do utrzymania w czystości, znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Szafka ma pojedyncze drzwiczki z systemem cichego domyku, jej wnętrze wyposażone jest w funkcjonalne półki ułatwiające organizację akcesoriów kuchennych oraz produktów spożywczych. Biały korpus mebla doskonale współgra z frontem wykończonym w kolorze dębu Halifax, który dodaje kuchni naturalnej elegancji, frezowany uchwyt drzwiczek stanowi efektowny oraz wygodny detal szafki.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej kuchni jest Szafka Wisząca Alba Prawa 50x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum, która doskonale łączy elegancki wygląd z wygodą użytkowania, wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej jest wyjątkowo trwała i łatwa do utrzymania w czystości, znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Szafka ma pojedyncze drzwiczki z systemem cichego domyku, jej wnętrze wyposażone jest w funkcjonalne półki ułatwiające organizację akcesoriów kuchennych oraz produktów spożywczych. Biały korpus mebla doskonale współgra z frontem wykończonym w kolorze dębu Halifax, który dodaje kuchni naturalnej elegancji, frezowany uchwyt drzwiczek stanowi efektowny oraz wygodny detal szafki.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca alba prawa 50x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406712
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






