szafka wisząca niska alba 60x50 cm mdf płyta laminowana dąb halifax cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100406732
opis produktu
Funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni jest Szafka Wisząca Niska Alba 60x50 Cm Mdf Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Podnośnik Hk-Xs, która przeznaczona jest do montażu nad okapem. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej charakteryzuje się trwałością oraz zwiększoną odpornością na uszkodzenia, zastosowany podnośnik Hk-Xs gwarantuje płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie drzwiczek. Biały korpus mebla świetnie łączy się z frontem wykończonym w eleganckim kolorze dębu Halifax, jego subtelny frezowany uchwyt zapewnia wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd szafki.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka okapowa |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni jest Szafka Wisząca Niska Alba 60x50 Cm Mdf Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Podnośnik Hk-Xs, która przeznaczona jest do montażu nad okapem. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej charakteryzuje się trwałością oraz zwiększoną odpornością na uszkodzenia, zastosowany podnośnik Hk-Xs gwarantuje płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie drzwiczek. Biały korpus mebla świetnie łączy się z frontem wykończonym w eleganckim kolorze dębu Halifax, jego subtelny frezowany uchwyt zapewnia wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd szafki.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka okapowa |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska alba 60x50 cm mdf płyta laminowana dąb halifax cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100406732
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.







