słupek wysoki alba do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm płyta akrylowana biały połysk blum podn gaz
Nr kat. 100321442
opis produktu
ALBA SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 BLUM BIAŁY POŁYSK to propozycja słupka do kuchni, która zapewnia możliwość zabudowy piekarnika i mikrofalówki. Model z podwójnymi wnękami, szafką z drzwiami uchylnymi oraz szufladami na prowadnicach Blum Antaro – posiada mechanizm cichego domknięcia drzwi. Prezentowane meble kuchenne białe posiadają połyskujące wykończenie powierzchni, które wieńczą frezowane i minimalistyczne listwy. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, nowojorskich, glamour oraz eklektycznych. Słupek do kuchni powstał z akrylowanej płyty MDF oraz płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 BLUM BIAŁY POŁYSK to propozycja słupka do kuchni, która zapewnia możliwość zabudowy piekarnika i mikrofalówki. Model z podwójnymi wnękami, szafką z drzwiami uchylnymi oraz szufladami na prowadnicach Blum Antaro – posiada mechanizm cichego domknięcia drzwi. Prezentowane meble kuchenne białe posiadają połyskujące wykończenie powierzchni, które wieńczą frezowane i minimalistyczne listwy. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, nowojorskich, glamour oraz eklektycznych. Słupek do kuchni powstał z akrylowanej płyty MDF oraz płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki alba do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm płyta akrylowana biały połysk blum podn gaz
Nr kat. 100321442
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać









