słupek wysoki alba do zabudowy lodówki prawy 60x220 cm płyta akrylowana biały połysk blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100321507
opis produktu
ALBA SŁUPEK POD ZABUDOWĘ LODÓWKI WYSOKI PRAWY DL-60-220 HK-XS BLUM BIAŁY POŁYSK to model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni wyposażony został w trzy szafki z drzwiami uchylnymi prawostronnie. Model na nowoczesnych zawiasach Blum Antaro ze zintegrowanym hamulcem, zapewnia ciche domknięcie drzwi. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się minimalistyczną formą , białym odcieniem o połyskującym wykończeniu powierzchni oraz frezowanymi uchwytami. Słupek do kuchni wykonany z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej, zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SŁUPEK POD ZABUDOWĘ LODÓWKI WYSOKI PRAWY DL-60-220 HK-XS BLUM BIAŁY POŁYSK to model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni wyposażony został w trzy szafki z drzwiami uchylnymi prawostronnie. Model na nowoczesnych zawiasach Blum Antaro ze zintegrowanym hamulcem, zapewnia ciche domknięcie drzwi. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się minimalistyczną formą , białym odcieniem o połyskującym wykończeniu powierzchni oraz frezowanymi uchwytami. Słupek do kuchni wykonany z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej, zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki alba do zabudowy lodówki prawy 60x220 cm płyta akrylowana biały połysk blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100321507
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać









