słupek alba lewy 60x197 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321411
opis produktu
ALBA SŁUPEK LEWY D-60-197 BIAŁY POŁYSK to model o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Słupek do kuchni został wyposażony w podwójne drzwi uchylne lewostronnie oraz frezowane uchwyty. Prezentowane meble kuchenne białe posiadają połyskujące wykończenie powierzchni, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, nowojorskich, glamour i eklektycznych. Kolekcja kuchni Komfort powstała z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SŁUPEK LEWY D-60-197 BIAŁY POŁYSK to model o wymiarach 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Słupek do kuchni został wyposażony w podwójne drzwi uchylne lewostronnie oraz frezowane uchwyty. Prezentowane meble kuchenne białe posiadają połyskujące wykończenie powierzchni, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, nowojorskich, glamour i eklektycznych. Kolekcja kuchni Komfort powstała z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek alba lewy 60x197 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321411
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








