słupek alba 30x197 cm płyta laminowana dąb halifax
Nr kat. 100406897
opis produktu
Elegancki i funkcjonalny Słupek Alba 30x197 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax to doskonały wybór do nowoczesnej zabudowy kuchni, solidnie wykonany z trwałej płyty laminowanej charakteryzuje się zwiększoną odpornością na codzienne uszkodzenia. Model ma dwoje drzwiczek z frezowanymi uchwytami oraz funkcją cichego domyku, zapewnia wygodne miejsce do przechowywania akcesoriów kuchennych oraz artykułów spożywczych. Estetyczne wykończenie jego frontu w kolorze dębu Halifax dodaje kuchni ciepła i naturalnego charakteru, idealnie współgra z białym korpusem mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 30cm
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Drewno naturalne
30 cm
Słupek
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki i funkcjonalny Słupek Alba 30x197 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax to doskonały wybór do nowoczesnej zabudowy kuchni, solidnie wykonany z trwałej płyty laminowanej charakteryzuje się zwiększoną odpornością na codzienne uszkodzenia. Model ma dwoje drzwiczek z frezowanymi uchwytami oraz funkcją cichego domyku, zapewnia wygodne miejsce do przechowywania akcesoriów kuchennych oraz artykułów spożywczych. Estetyczne wykończenie jego frontu w kolorze dębu Halifax dodaje kuchni ciepła i naturalnego charakteru, idealnie współgra z białym korpusem mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 30cm
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Drewno naturalne
30 cm
Słupek
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek alba 30x197 cm płyta laminowana dąb halifax
Nr kat. 100406897
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






