leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KRZESŁA NA KÓŁKACH

163 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła na kółkach — idealne rozwiązanie dla Twojego gabinetu

Krzesło na kółkach to komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu praca i nauka stanie się przyjemniejsza. Wybór odpowiedniego krzesła jest bardzo ważny. Zbyt długie siedzenie przy biurku może bowiem powodować bóle kręgosłupa. Warto dodać, że są one najczęściej spowodowane właśnie źle dobranym krzesłem. Na co więc powinieneś zwrócić uwagę, przeglądając krzesła z kółkami? Jednym z kluczowych aspektów jest możliwość regulacji siedziska. Krzesło tego typu powinno oferować taką opcję. Bardzo ważne jest również wyprofilowane oparcie. Powinno ono odzwierciedlać naturalną, anatomiczną krzywiznę kręgosłupa. Oznacza to, że oparcie nie powinno być proste czy też płaskie.

Kolejną istotną kwestię stanowi odpowiednia głębokość siedzenia. Siedzisko nie może być bowiem zbyt głębokie. Podczas korzystania z krzesła, nie możesz pochylać się do przodu. Obciąża to kręgosłup i może być przyczyną uciążliwego bólu. Ostatnią już kwestią są podłokietniki. Powinny być odpowiednio szerokie i najlepiej regulowane, aby możliwe było ich dostosowanie do własnych preferencji.

Mamy nadzieję, że wiesz już, na co powinieneś zwrócić uwagę, kupując krzesło na kółkach. Dzięki tym wskazówkom wybór będzie o wiele prostszy, a samo krzesło posłuży Ci przez wiele kolejnych lat! W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie krzesło na kółkach, jak i te nieco droższe. Pamiętaj jednak, że cena nie powinna grać tutaj głównej roli, a raczej Twoje zdrowie. Jeśli każdego dnia spędzasz czas przy biurku, odpowiednie krzesło powinno być obowiązkowym zakupem! W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących propozycji — koniecznie się z nimi zapoznaj! Jeśli nasuną Ci się na myśl jakiekolwiek pytania lub będziesz miał problem z wyborem produktu, możesz do nas zadzwonić lub napisać maila, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Postaw na jakość i wybierz odpowiednie krzesło na kółkach!

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.