leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KRZESŁA SKANDYNAWSKIE

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła skandynawskie

Prostota, funkcjonalność, jasne kolory i naturalne materiały. To kwintesencja stylu skandynawskiego. Jakie krzesła odnajdą się najlepiej w takich aranżacjach? Prawdziwym klasykiem wśród krzeseł skandynawskich są minimalistyczne i proste modele wykonane z drewna. Drewniane krzesła skandynawskie to często modele w kolorze białym. W takich wnętrzach świetnie sprawdzą się jednak również krzesła skandynawskie szare czy w kolorze naturalnego sosnowego lub dębowego drewna. Mimo że w aranżacjach skandynawskich dominują jasne barwy, to dodatkiem do takiej aranżacji może być również krzesło skandynawskie czarne. Taki kolorystyczny akcent może posłużyć nam do przełamania monotonii w skandynawskim wnętrzu.

Krzesła skandynawskie to jednak nie tylko modele wykonane z samego drewna. W jasnych, przestronnych skandynawskich wnętrzach sprawdzą się również krzesła z siedziskami wykonanymi z tworzywa sztucznego. W tego rodzaju krzesłach siedzisko z białego czy jasnoszarego tworzywa jest często połączone z nogami w kolorze naturalnego drewna.

Skandynawskie krzesła do Twojego domu

Inne popularne modele to również krzesła skandynawskie tapicerowane. Decydując się na takie modele krzeseł do skandynawskich wnętrz, warto postawić na krzesła z obiciami w różnych odcieniach koloru szarego. Tkaniny w tym kolorze nie tylko wpisują się w charakterystyczną dla stylu skandynawskiego paletę barw. Są również stosunkowo łatwe w pielęgnacji, a ewentualne zabrudzenia materiału nie rzucają się w oczy.

Dużą zaletą krzeseł skandynawskich jest także ich uniwersalność. Poza wnętrzami w stylu scandi takie krzesła będą świetnie wyglądać również w wielu innych mieszkaniowych aranżacjach. Krzesła w stylu skandynawskim możemy z powodzeniem wykorzystać we również we wnętrzach inspirowanych klimatami hamptons, stylem loftowym, retro czy boho. Decydując się na krzesła skandynawskie, zyskamy więc uniwersalne meble, które z dużym prawdopodobieństwem będziemy mogli wykorzystać również po zmianie wystroju naszego mieszkania.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.