Current Image

Filtry

KRZESŁA Z PODŁOKIETNIKAMI

134 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła z podłokietnikami

Krzesła z podłokietnikami to niezwykle komfortowe modele, po które możemy sięgnąć, urządzając zarówno jadalnię czy salon, jak i domowe biuro. Jakie zalety mają krzesła z podłokietnikami? Przede wszystkim jest to wspomniana już wygoda. Oparcie dla rąk sprawia, że na krześle z podłokietnikami będzie nam wygodnie nawet po dłuższym czasie. Z tego względu po krzesła z podłokietnikami sięgamy tak często w przypadku sal konferencyjnych czy wspomnianego już stanowiska do pracy przy komputerze w domu.

Komfort i wygoda użytkowania to jednak nie wszystko, co mają do zaoferowania krzesła z podłokietnikami. W nowych kolekcjach producentów mebli znajdziemy wiele modeli krzeseł z podłokietnikami wyróżniających się nowoczesnym designerskim wyglądem. Krzesła z podłokietnikami mogą więc stać się również oryginalną ozdobą salonu czy jadalni. Dotyczy to przede wszystkim tapicerowanych krzeseł z podłokietnikami, dostępnych w wielu różnych kolorach.

Wybierając krzesła z podłokietnikami do jadalni, musimy jednak pamiętać o tym, że zajmują one nieco więcej miejsca, niż modele pozbawione podparcia dla rąk. Przy zakupie takich krzeseł, warto więc sprawdzić nie tylko ich wysokość, ale również szerokość.

Krzesła z podłokietnikami tapicerowane

Krzesła z podłokietnikami tapicerowane to meble, które mogą pełnić zarówno rolę krzeseł przy stole, jak i wygodnego fotela w kąciku do czytania czy przy biurku z komputerem. Jakie krzesła z podłokietnikami tapicerowane wybrać? Najbardziej praktycznym wyborem będzie krzesło z podłokietnikami obite wytrzymałym i odpornym na zabrudzenia materiałem. Nie oznacza to oczywiście, że musimy rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Obie te funkcje spełniają na przykład krzesła z podłokietnikami welurowe. Ten pluszowy materiał cechuje się dużą wytrzymałością i świetnie wygląda w przeróżnych aranżacjach. Na kolorowe welurowe krzesła z podłokietnikami możemy zdecydować się na przykład, urządzając wnętrza w stylu glamour czy boho. Natomiast po krzesła z podłokietnikami w kolorze szarym czy beżowym możemy sięgnąć, tworząc aranżację pomieszczenia w stylu loftowym czy skandynawskim.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.