zlewozmywak prime deante zsr_t113
Nr kat. 100318386
opis produktu
Odpowiednie wyposażenie kuchni nie jest jedynie kwestią stylu oraz estetyki. Użyte w niej sprzęty muszą być jednocześnie funkcjonalne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Taki właśnie jest zlewozmywak Prime Antracyt metalik granitowo-stalowy. Model ten to świetne akcesorium, którego nie może zabraknąć w stylowej i funkcjonalnej kuchni. Został wykonany z bezpiecznych dla zdrowia, nowoczesnych materiałów, które gwarantują wygodę oraz trwałość użytkowania. Stosując dodatkowo odpowiednie preparaty, znacząco przedłużymy nieskazitelny wygląd sprzętów. Co więcej, zlewozmywak Prime Antracyt metalik granitowo-stalowy ten został wyposażony w automatyczne zamknięcie przepływu, które ułatwia takie czynności jak mycie owoców i warzyw. Ważnym udogodnieniem jest również duża przestrzeń komory głównej, która umożliwia umycie nawet dużych naczyń lub nieforemnej blachy z piekarnika. Całość jest estetyczna i świetnie będzie prezentować się zarówno w kuchni nowoczesnej, jak i w bardziej klasycznym wnętrzu. Dodatkowym atutem tego modelu jest wykończenie ze stali, które zapewnia bezpieczne i niezawodne użytkowanie. Właściwości antyseptyczne tego surowca to również ważny czynnik przemawiający za wyborem tego rozwiązania.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 840 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 86 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 22 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | PRIME |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpowiednie wyposażenie kuchni nie jest jedynie kwestią stylu oraz estetyki. Użyte w niej sprzęty muszą być jednocześnie funkcjonalne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Taki właśnie jest zlewozmywak Prime Antracyt metalik granitowo-stalowy. Model ten to świetne akcesorium, którego nie może zabraknąć w stylowej i funkcjonalnej kuchni. Został wykonany z bezpiecznych dla zdrowia, nowoczesnych materiałów, które gwarantują wygodę oraz trwałość użytkowania. Stosując dodatkowo odpowiednie preparaty, znacząco przedłużymy nieskazitelny wygląd sprzętów. Co więcej, zlewozmywak Prime Antracyt metalik granitowo-stalowy ten został wyposażony w automatyczne zamknięcie przepływu, które ułatwia takie czynności jak mycie owoców i warzyw. Ważnym udogodnieniem jest również duża przestrzeń komory głównej, która umożliwia umycie nawet dużych naczyń lub nieforemnej blachy z piekarnika. Całość jest estetyczna i świetnie będzie prezentować się zarówno w kuchni nowoczesnej, jak i w bardziej klasycznym wnętrzu. Dodatkowym atutem tego modelu jest wykończenie ze stali, które zapewnia bezpieczne i niezawodne użytkowanie. Właściwości antyseptyczne tego surowca to również ważny czynnik przemawiający za wyborem tego rozwiązania.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 840 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 86 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 22 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | PRIME |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak prime deante zsr_t113
Nr kat. 100318386
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





