zlewozmywak corda deante zqa_t10c
Nr kat. 100318144
opis produktu
Antracytowy zlewozmywak Corda to świetny wybór do Twojej kuchni. Wykonany z niezwykle trwałego granitu będzie Ci służył na lata. Zlewozmywak posiada jedną, ale za to obszerną komorę oraz syfon oszczędzający miejsce Space-Saver. Ciemne antracytowe wykończenie sprawdzi się w nowoczesnych, eleganckich aranżacjach. W ofercie Deante znajdziesz również haczyk i reling, które idealnie pasują do modelu Corda.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 490 x 400 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 55 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 46 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | CORDA |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Antracytowy zlewozmywak Corda to świetny wybór do Twojej kuchni. Wykonany z niezwykle trwałego granitu będzie Ci służył na lata. Zlewozmywak posiada jedną, ale za to obszerną komorę oraz syfon oszczędzający miejsce Space-Saver. Ciemne antracytowe wykończenie sprawdzi się w nowoczesnych, eleganckich aranżacjach. W ofercie Deante znajdziesz również haczyk i reling, które idealnie pasują do modelu Corda.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 490 x 400 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 55 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 46 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | CORDA |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak corda deante zqa_t10c
Nr kat. 100318144
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





