zlewozmywak corda deante zqa_a10b
Nr kat. 100318127
opis produktu
Zlewozmywak CORDA wykonany jest z trwałego granitu. Odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny będzie nam służył na lata. Zlewozmywak montowany jest podblatowo, co eliminuje ryzyko dostawania się okruchów pod jego krawędzie. Wyposażony jest w syfon Space Server, oszczędzający miejsca np. na segregację śmieci. Matowe, alabastrowe wykończenie idealnie sprawdzi się w stylu skandynawskim, angielskim lub vintage. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 320 x 400 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 38 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 18 cm |
| Szerokość: | 46 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | CORDA |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zlewozmywak CORDA wykonany jest z trwałego granitu. Odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny będzie nam służył na lata. Zlewozmywak montowany jest podblatowo, co eliminuje ryzyko dostawania się okruchów pod jego krawędzie. Wyposażony jest w syfon Space Server, oszczędzający miejsca np. na segregację śmieci. Matowe, alabastrowe wykończenie idealnie sprawdzi się w stylu skandynawskim, angielskim lub vintage. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 320 x 400 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 38 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 18 cm |
| Szerokość: | 46 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | CORDA |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak corda deante zqa_a10b
Nr kat. 100318127
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







