zestaw prysznicowy punktowy deante alpinia złoty połysk nga_z41k
Nr kat. 100414158
opis produktu
Zestaw Alpinia składa się ze słuchawki natryskowej oraz uchwytu punktowego. Słuchawka posiada 3 strumienie: deszczowy, mieszany i mgiełka wodna. Wygodny przełącznik click, umożliwia łatwą zmianę strumienia. Produkt wyposażony został w system Anti-calc, który ułatwia utrzymanie go w czystości. Uchwyt punktowy jest regulowany i pozwala na dowolne ustawienie kąta nachylenia słuchawki. Ekstrawaganckie, złote wykończenie doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych oraz glamour. Zestaw przeznaczony do montażu z baterią wannową lub prysznicową.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 19,5 X 9 X 33 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NGA_Z41K |
| Waga brutto: | 0.890 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Alpinia składa się ze słuchawki natryskowej oraz uchwytu punktowego. Słuchawka posiada 3 strumienie: deszczowy, mieszany i mgiełka wodna. Wygodny przełącznik click, umożliwia łatwą zmianę strumienia. Produkt wyposażony został w system Anti-calc, który ułatwia utrzymanie go w czystości. Uchwyt punktowy jest regulowany i pozwala na dowolne ustawienie kąta nachylenia słuchawki. Ekstrawaganckie, złote wykończenie doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych oraz glamour. Zestaw przeznaczony do montażu z baterią wannową lub prysznicową.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 19,5 X 9 X 33 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NGA_Z41K |
| Waga brutto: | 0.890 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy punktowy deante alpinia złoty połysk nga_z41k
Nr kat. 100414158
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






