zestaw prysznicowy przesuwny deante alpinia złoty połysk nga_z52k
Nr kat. 100414148
opis produktu
Zestaw natryskowy składa się ze stalowego drążka, 3-funkcyjnej słuchawki i podwójnie plecionego węża. Uchwyt jest regulowany i pozwala na precyzyjne ustawienie kąta nachylenia słuchawki. Dodatkowo słuchawka posiada system Anti-calc, który ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Wąż natryskowy z system Anty-twist, nie skręca się. Ponadto wyposażony jest w reduktor przepływu wody, który znacznie ogranicza jej zużycie. Całość wykończona jest w eleganckiej, matowej czerni. Zestaw można podłączyć do baterii wannowej lub prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy na drążku |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NGA_Z52K |
| Waga brutto: | 2.052 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw natryskowy składa się ze stalowego drążka, 3-funkcyjnej słuchawki i podwójnie plecionego węża. Uchwyt jest regulowany i pozwala na precyzyjne ustawienie kąta nachylenia słuchawki. Dodatkowo słuchawka posiada system Anti-calc, który ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Wąż natryskowy z system Anty-twist, nie skręca się. Ponadto wyposażony jest w reduktor przepływu wody, który znacznie ogranicza jej zużycie. Całość wykończona jest w eleganckiej, matowej czerni. Zestaw można podłączyć do baterii wannowej lub prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy na drążku |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NGA_Z52K |
| Waga brutto: | 2.052 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy przesuwny deante alpinia złoty połysk nga_z52k
Nr kat. 100414148
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






