zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante therm złoty szczotkowany bxyzrebt
Nr kat. 100494639


opis produktu
Zestaw prysznicowy zawiera słuchawkę z wężem i uchwytem, ultra cienką głowicę natryskową oraz box termostatyczny, oferując kompleksowe rozwiązanie do każdej łazienki. Słuchawka ma trzy funkcje strumienia - deszczowy, mieszany i hydromasaż. Dzięki ruchomemu uchwytowi, możesz ją precyzyjnie ustawić, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Głowica natryskowa, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na korozję. Zarówno głowica, jak i słuchawka, są wyposażone w system Anti-calc, który umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, co ułatwia utrzymanie czystości. Box termostatyczny posiada blokadę temperatury na poziomie 38 stopni, przez co zapobiega przypadkowym poparzeniom. Montaż podtynkowy zapewnia minimalny wygląd i ułatwia utrzymanie łazienki w czystości. Wykończenie w kolorze złota szczotkowanego wprowadza do pomieszczenia element ekstrawagancji i wyjątkowości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZREBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 6.900 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZxEBT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Zloto_szczotkwane
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Zestaw prysznicowy zawiera słuchawkę z wężem i uchwytem, ultra cienką głowicę natryskową oraz box termostatyczny, oferując kompleksowe rozwiązanie do każdej łazienki. Słuchawka ma trzy funkcje strumienia - deszczowy, mieszany i hydromasaż. Dzięki ruchomemu uchwytowi, możesz ją precyzyjnie ustawić, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Głowica natryskowa, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na korozję. Zarówno głowica, jak i słuchawka, są wyposażone w system Anti-calc, który umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, co ułatwia utrzymanie czystości. Box termostatyczny posiada blokadę temperatury na poziomie 38 stopni, przez co zapobiega przypadkowym poparzeniom. Montaż podtynkowy zapewnia minimalny wygląd i ułatwia utrzymanie łazienki w czystości. Wykończenie w kolorze złota szczotkowanego wprowadza do pomieszczenia element ekstrawagancji i wyjątkowości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZREBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 6.900 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZxEBT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Zloto_szczotkwane
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante therm złoty szczotkowany bxyzrebt
Nr kat. 100494639
Cena katalogowa: 4 499 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 4 499 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy zawiera słuchawkę z wężem i uchwytem, ultra cienką głowicę natryskową oraz box termostatyczny, oferując kompleksowe rozwiązanie do każdej łazienki. Słuchawka ma trzy funkcje strumienia - deszczowy, mieszany i hydromasaż. Dzięki ruchomemu uchwytowi, możesz ją precyzyjnie ustawić, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Głowica natryskowa, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na korozję. Zarówno głowica, jak i słuchawka, są wyposażone w system Anti-calc, który umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, co ułatwia utrzymanie czystości. Box termostatyczny posiada blokadę temperatury na poziomie 38 stopni, przez co zapobiega przypadkowym poparzeniom. Montaż podtynkowy zapewnia minimalny wygląd i ułatwia utrzymanie łazienki w czystości. Wykończenie w kolorze złota szczotkowanego wprowadza do pomieszczenia element ekstrawagancji i wyjątkowości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZREBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 6.900 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZxEBT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Zloto_szczotkwane
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


