zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante therm nero bxyznebt
Nr kat. 100414137












opis produktu
Zestaw prysznicowy z boxem termostatycznym charakteryzuje się estetycznym montażem podtynkowym i efektownym wykończeniem w czarnym macie. W skład zestawu wchodzi okrągła głowica natryskowa, 3-funkcyjna słuchawka oraz termostatyczna bateria. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i świetnie się odnajdą w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZNEBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 7.450 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZNEBT
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Nero
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi












opis produktu
Zestaw prysznicowy z boxem termostatycznym charakteryzuje się estetycznym montażem podtynkowym i efektownym wykończeniem w czarnym macie. W skład zestawu wchodzi okrągła głowica natryskowa, 3-funkcyjna słuchawka oraz termostatyczna bateria. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i świetnie się odnajdą w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZNEBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 7.450 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZNEBT
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Nero
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante therm nero bxyznebt
Nr kat. 100414137
Cena katalogowa: 3 699 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 699 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy z boxem termostatycznym charakteryzuje się estetycznym montażem podtynkowym i efektownym wykończeniem w czarnym macie. W skład zestawu wchodzi okrągła głowica natryskowa, 3-funkcyjna słuchawka oraz termostatyczna bateria. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i świetnie się odnajdą w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYZNEBT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 7.450 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZNEBT
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Nero
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


