zestaw prysznicowy podtynkowy omnires y złoty szczotkowany sysy19glb
Nr kat. 100265882




opis produktu

Słuchawka mosiężna 1-funkcyjna
Bateria prysznicowo-wannowa podtynkowa
Deszczownica mosiężna z ramieniem
Wąż w osłonie stalowej
Przyłącze kątowe mosiężne z uchwytem na słuchawkę
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kod producenta: | SYSY19GLB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.300 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu

Słuchawka mosiężna 1-funkcyjna
Bateria prysznicowo-wannowa podtynkowa
Deszczownica mosiężna z ramieniem
Wąż w osłonie stalowej
Przyłącze kątowe mosiężne z uchwytem na słuchawkę
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kod producenta: | SYSY19GLB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.300 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy omnires y złoty szczotkowany sysy19glb
Nr kat. 100265882
Cena katalogowa: 2 979,99 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 979,99 zł/szt
1 szt.
opis produktu

Słuchawka mosiężna 1-funkcyjna
Bateria prysznicowo-wannowa podtynkowa
Deszczownica mosiężna z ramieniem
Wąż w osłonie stalowej
Przyłącze kątowe mosiężne z uchwytem na słuchawkę
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kod producenta: | SYSY19GLB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.300 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


