wanna prostokątna 150x70 roca madalena db50e2200a
Nr kat. 100255796
opis produktu
Wanna Prostokątna 150x70 Roca Madalena Db50e220 a to klasyczne rozwiązanie, które cechuje trwałość, uniwersalny styl oraz łatwość pielęgnacji. Prezentowana wanna prostokątna o wymiarach 150 cm długości, 70 cm szerokości, 39 cm wysokości oraz 38 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 170 litrów. Wanna biała wykonana została ze stali, dzięki czemu jest niezwykle trwała oraz odporna na czynniki mechaniczne. Ponadto wanny stalowe posiadają szybko nagrzewającą się powierzchnię, dzięki czemu temperatura wody utrzymuje się dłużej.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Stal |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny do zabudowy prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | nie |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Kod producenta: | DB50E2200A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna Prostokątna 150x70 Roca Madalena Db50e220 a to klasyczne rozwiązanie, które cechuje trwałość, uniwersalny styl oraz łatwość pielęgnacji. Prezentowana wanna prostokątna o wymiarach 150 cm długości, 70 cm szerokości, 39 cm wysokości oraz 38 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 170 litrów. Wanna biała wykonana została ze stali, dzięki czemu jest niezwykle trwała oraz odporna na czynniki mechaniczne. Ponadto wanny stalowe posiadają szybko nagrzewającą się powierzchnię, dzięki czemu temperatura wody utrzymuje się dłużej.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Stal |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny do zabudowy prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 170 L |
| Nogi wanny w komplecie: | nie |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Kod producenta: | DB50E2200A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna prostokątna 150x70 roca madalena db50e2200a
Nr kat. 100255796
Zobacz inne z kolekcji



