wanna do zabudowy besco modern 180x80 cm prostokątna biały połysk wam-180-mo
Nr kat. 100227891





opis produktu
Wanny prostokątne z serii Modern marki Besco dedykowane są do nowoczesnych łazienek, które uwydatniają piękno prostych linii. Prezentowany model posiada długość 180 cm, szerokość 80 cm oraz głębokość 39 cm, która zapewnia bezpieczeństwo dla dzieci, jak i osób starszych. Objętość do przelewu wynosi 210 litrów. Model wanny prostokątnej wykonany został z tworzywa sztucznego – akrylu. Ten długotrwały i odporny na zewnętrze czynniki materiał posiada wyjątkowo gładką powierzchnię, która zapewnia poczucie „ciepła”. Wśród jej zalet można wyróżnić właściwości termoizolacyjne, dźwiękochłonne oraz antybakteryjne.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 137.000 |
| Szerokość dna wanny: | 55.000 |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WAM-180-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Wanny prostokątne z serii Modern marki Besco dedykowane są do nowoczesnych łazienek, które uwydatniają piękno prostych linii. Prezentowany model posiada długość 180 cm, szerokość 80 cm oraz głębokość 39 cm, która zapewnia bezpieczeństwo dla dzieci, jak i osób starszych. Objętość do przelewu wynosi 210 litrów. Model wanny prostokątnej wykonany został z tworzywa sztucznego – akrylu. Ten długotrwały i odporny na zewnętrze czynniki materiał posiada wyjątkowo gładką powierzchnię, która zapewnia poczucie „ciepła”. Wśród jej zalet można wyróżnić właściwości termoizolacyjne, dźwiękochłonne oraz antybakteryjne.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 137.000 |
| Szerokość dna wanny: | 55.000 |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WAM-180-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco modern 180x80 cm prostokątna biały połysk wam-180-mo
Nr kat. 100227891
Cena katalogowa: 1 193,10 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 193,10 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 1 193,10 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 193,10 zł/szt
1 szt




opis produktu
Wanny prostokątne z serii Modern marki Besco dedykowane są do nowoczesnych łazienek, które uwydatniają piękno prostych linii. Prezentowany model posiada długość 180 cm, szerokość 80 cm oraz głębokość 39 cm, która zapewnia bezpieczeństwo dla dzieci, jak i osób starszych. Objętość do przelewu wynosi 210 litrów. Model wanny prostokątnej wykonany został z tworzywa sztucznego – akrylu. Ten długotrwały i odporny na zewnętrze czynniki materiał posiada wyjątkowo gładką powierzchnię, która zapewnia poczucie „ciepła”. Wśród jej zalet można wyróżnić właściwości termoizolacyjne, dźwiękochłonne oraz antybakteryjne.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 137.000 |
| Szerokość dna wanny: | 55.000 |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Kod producenta: | WAM-180-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


