wanna do zabudowy besco modern 130x70 cm prostokątna biały połysk wam-130-mo
Nr kat. 100178099



opis produktu
Biała prostokątna wanna to absolutna klasyka urządzenia łazienki, która sprawdzi się w wielu aranżacjach. Bryła wanny z kolekcji Modern polskiej marki Besco jest jednocześnie nowoczesna i doskonale uzupełni stylową przestrzeń. Wanna jest również maksymalnie funkcjonalna. Długość 130 cm i szerokość 70 cm zapewnią wygodę i swobodę ruchów podczas relaksującej kąpieli. Materiał wykonania – akryl – gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i izolację termiczną. Objętość do przelewu to aż 130 litrów. Besco objęło produkt dwuletnią gwarancją. Komfort poleca również inne elementy wyposażenia łazienek z bogatej oferty sklepu internetowego.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 130 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 87.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 130 L |
| Kod producenta: | WAM-130-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Biała prostokątna wanna to absolutna klasyka urządzenia łazienki, która sprawdzi się w wielu aranżacjach. Bryła wanny z kolekcji Modern polskiej marki Besco jest jednocześnie nowoczesna i doskonale uzupełni stylową przestrzeń. Wanna jest również maksymalnie funkcjonalna. Długość 130 cm i szerokość 70 cm zapewnią wygodę i swobodę ruchów podczas relaksującej kąpieli. Materiał wykonania – akryl – gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i izolację termiczną. Objętość do przelewu to aż 130 litrów. Besco objęło produkt dwuletnią gwarancją. Komfort poleca również inne elementy wyposażenia łazienek z bogatej oferty sklepu internetowego.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 130 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 87.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 130 L |
| Kod producenta: | WAM-130-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco modern 130x70 cm prostokątna biały połysk wam-130-mo
Nr kat. 100178099
Cena katalogowa: 762,60 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 762,60 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 762,60 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 762,60 zł/szt
1 szt




opis produktu
Biała prostokątna wanna to absolutna klasyka urządzenia łazienki, która sprawdzi się w wielu aranżacjach. Bryła wanny z kolekcji Modern polskiej marki Besco jest jednocześnie nowoczesna i doskonale uzupełni stylową przestrzeń. Wanna jest również maksymalnie funkcjonalna. Długość 130 cm i szerokość 70 cm zapewnią wygodę i swobodę ruchów podczas relaksującej kąpieli. Materiał wykonania – akryl – gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i izolację termiczną. Objętość do przelewu to aż 130 litrów. Besco objęło produkt dwuletnią gwarancją. Komfort poleca również inne elementy wyposażenia łazienek z bogatej oferty sklepu internetowego.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 130 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 87.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 130 L |
| Kod producenta: | WAM-130-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


