wanna do zabudowy besco modern 170x70 cm prostokątna biały połysk wam-170-mo
Nr kat. 100169336





opis produktu
Wanna akrylowa z kolekcji MODERN to produkt, dzięki któremu zaaranżujesz funkcjonalną i komfortową łazienkę. Jej montaż sprawi, że będziesz mógł nie tylko w wygodnych warunkach dbać o swoją codzienną higienę, ale także zrelaksujesz się podczas gorącej kąpieli. Cechą charakterystyczną produktu jest odporność na uszkodzenia oraz powstawanie przebarwień. Dzięki temu możesz być pewny, że wanna utrzyma swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo jej powierzchnia szybko się nagrzewa, a także długo utrzymuje temperaturę wody. Ponadto wanna ma nowoczesne wzornictwo i prostokątny kształt. Będzie prezentować się szczególnie efektownie w łazienkach urządzonych zgodnie z najnowszymi, wnętrzarskimi trendami, gdzie nie brakuje minimalistycznych rozwiązań. Wanna ma 170 cm długości i mieści 168 litrów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 42.000 |
| Pojemność wanny: | 168 L |
| Kod producenta: | WAM-170-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Wanna akrylowa z kolekcji MODERN to produkt, dzięki któremu zaaranżujesz funkcjonalną i komfortową łazienkę. Jej montaż sprawi, że będziesz mógł nie tylko w wygodnych warunkach dbać o swoją codzienną higienę, ale także zrelaksujesz się podczas gorącej kąpieli. Cechą charakterystyczną produktu jest odporność na uszkodzenia oraz powstawanie przebarwień. Dzięki temu możesz być pewny, że wanna utrzyma swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo jej powierzchnia szybko się nagrzewa, a także długo utrzymuje temperaturę wody. Ponadto wanna ma nowoczesne wzornictwo i prostokątny kształt. Będzie prezentować się szczególnie efektownie w łazienkach urządzonych zgodnie z najnowszymi, wnętrzarskimi trendami, gdzie nie brakuje minimalistycznych rozwiązań. Wanna ma 170 cm długości i mieści 168 litrów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 42.000 |
| Pojemność wanny: | 168 L |
| Kod producenta: | WAM-170-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco modern 170x70 cm prostokątna biały połysk wam-170-mo
Nr kat. 100169336
Cena katalogowa: 1 002,45 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 002,45 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 1 002,45 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 002,45 zł/szt
1 szt




opis produktu
Wanna akrylowa z kolekcji MODERN to produkt, dzięki któremu zaaranżujesz funkcjonalną i komfortową łazienkę. Jej montaż sprawi, że będziesz mógł nie tylko w wygodnych warunkach dbać o swoją codzienną higienę, ale także zrelaksujesz się podczas gorącej kąpieli. Cechą charakterystyczną produktu jest odporność na uszkodzenia oraz powstawanie przebarwień. Dzięki temu możesz być pewny, że wanna utrzyma swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo jej powierzchnia szybko się nagrzewa, a także długo utrzymuje temperaturę wody. Ponadto wanna ma nowoczesne wzornictwo i prostokątny kształt. Będzie prezentować się szczególnie efektownie w łazienkach urządzonych zgodnie z najnowszymi, wnętrzarskimi trendami, gdzie nie brakuje minimalistycznych rozwiązań. Wanna ma 170 cm długości i mieści 168 litrów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Modern |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 42.000 |
| Pojemność wanny: | 168 L |
| Kod producenta: | WAM-170-MO |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


