dywan tradycyjny vintage ancien
Nr kat. 100271893
opis produktu
VINTAGE ANCIEN jest tradycyjnym dywanem z pięknym orientalnym wzorem. Będzie doskonałą ozdobą klasycznych i stylowych wnętrz. To eleganckie rozwiązanie do salonu, jak również sypialni. Produkt jest beżowo-brązowym prostokątem o wymiarach 200 x 290 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z wiskozy, bawełny i poliestru. Włos dywanu VINTAGE ANCIEN znakomicie się prezentuje zapewniając wysoką jakość oraz komfort użytkowania. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, kurz i zabrudzenia. Jego kolory długo zachowują swoje wyraziste barwy. Dywan VINTAGE ANCIEN objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
VERBATEX N.V. MELLESTRAAT 196 8501 HEULE BELGIA carpets@verbatex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
VINTAGE ANCIEN jest tradycyjnym dywanem z pięknym orientalnym wzorem. Będzie doskonałą ozdobą klasycznych i stylowych wnętrz. To eleganckie rozwiązanie do salonu, jak również sypialni. Produkt jest beżowo-brązowym prostokątem o wymiarach 200 x 290 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z wiskozy, bawełny i poliestru. Włos dywanu VINTAGE ANCIEN znakomicie się prezentuje zapewniając wysoką jakość oraz komfort użytkowania. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, kurz i zabrudzenia. Jego kolory długo zachowują swoje wyraziste barwy. Dywan VINTAGE ANCIEN objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
VERBATEX N.V. MELLESTRAAT 196 8501 HEULE BELGIA carpets@verbatex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny vintage ancien
Nr kat. 100271893
Pamiętaj o






