umywalka wpuszczana deante tubo 47x81,5 cm prostokątna biały połysk ctu_648m
Nr kat. 100548641
opis produktu
Umywalka ceramiczna łazienkowa Tubo to elegancki model wpuszczany w blat, który świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami łazienek. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu do szafki, zapewnia estetyczny i schludny wygląd przestrzeni. Wyposażona w funkcjonalny przelew, chroni przed przypadkowym przelaniem wody. Praktyczny otwór na baterię ułatwia szybki montaż wybranej armatury łazienkowej. Umywalka doskonale współgra z szafkami łazienkowymi z oferty Deante, umożliwiając stworzenie stylowego i harmonijnego zestawu łazienkowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wpuszczane w blat |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Tubo |
| Korek w zestawie: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Głębokość : | 47 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CTU_648M |
| Waga brutto: | 16 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ceramiczna łazienkowa Tubo to elegancki model wpuszczany w blat, który świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami łazienek. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu do szafki, zapewnia estetyczny i schludny wygląd przestrzeni. Wyposażona w funkcjonalny przelew, chroni przed przypadkowym przelaniem wody. Praktyczny otwór na baterię ułatwia szybki montaż wybranej armatury łazienkowej. Umywalka doskonale współgra z szafkami łazienkowymi z oferty Deante, umożliwiając stworzenie stylowego i harmonijnego zestawu łazienkowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wpuszczane w blat |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Tubo |
| Korek w zestawie: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Głębokość : | 47 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CTU_648M |
| Waga brutto: | 16 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka wpuszczana deante tubo 47x81,5 cm prostokątna biały połysk ctu_648m
Nr kat. 100548641
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






