umywalka ścienna elita level 80x45 cm prostokątna lewa biały mat/forest green mat re041461216200
Nr kat. 100523016
opis produktu
Umywalka ścienna ELITA Level wyróżnia się nietypowym połączeniem białego i zielonego matu w prostokątnej formie. Szerokość 80 cm i głębokość 46 cm gwarantują przestronną powierzchnię do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Kompozyt mineralny zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Matowe wykończenie jest praktyczne w utrzymaniu i nadaje łazience nowoczesny charakter. Otwór przelewowy skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym przelaniem wody. Brak otworu na baterię umożliwia montaż armatury na ścianie według własnych preferencji. Dwukolorowa stylistyka w białej i zielonej tonacji tworzy wyrazisty akcent w przestrzeni łazienkowej. Model z lewostronnym odpływem ułatwia odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Producent udziela 2 lat gwarancji. Idealna propozycja dla miłośników oryginalnego wzornictwa i funkcjonalnych rozwiązań.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Level |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość: | 80.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | RE041461216200 |
| Waga brutto: | 22 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna ELITA Level wyróżnia się nietypowym połączeniem białego i zielonego matu w prostokątnej formie. Szerokość 80 cm i głębokość 46 cm gwarantują przestronną powierzchnię do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Kompozyt mineralny zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Matowe wykończenie jest praktyczne w utrzymaniu i nadaje łazience nowoczesny charakter. Otwór przelewowy skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym przelaniem wody. Brak otworu na baterię umożliwia montaż armatury na ścianie według własnych preferencji. Dwukolorowa stylistyka w białej i zielonej tonacji tworzy wyrazisty akcent w przestrzeni łazienkowej. Model z lewostronnym odpływem ułatwia odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Producent udziela 2 lat gwarancji. Idealna propozycja dla miłośników oryginalnego wzornictwa i funkcjonalnych rozwiązań.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Level |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość: | 80.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | RE041461216200 |
| Waga brutto: | 22 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna elita level 80x45 cm prostokątna lewa biały mat/forest green mat re041461216200
Nr kat. 100523016
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




