umywalka ścienna elita level 100x45 cm prostokątna lewa biały mat re041461185290
Nr kat. 100522928
opis produktu
Umywalka ścienna Elita Level wyróżnia się prostokątnym kształtem i białym matowym wykończeniem, które nadaje łazience nowoczesny charakter. Imponująca szerokość 100 cm i głębokość 46 cm zapewniają dużą przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Wykonana z trwałego kompozytu mineralnego, gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie przez długie lata. Matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości i nie pokazuje odcisków palców. Praktyczny otwór przelewowy zabezpiecza przed przypadkowym zalaniem pomieszczenia. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na ścianie, co daje większą swobodę aranżacji przestrzeni. Biały kolor w matowym wykończeniu pasuje do każdego stylu wnętrza. Producent Elita udziela 2 lat gwarancji na produkt. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczny design i funkcjonalność.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Level |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 100.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | RE041461185290 |
| Waga brutto: | 25 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna Elita Level wyróżnia się prostokątnym kształtem i białym matowym wykończeniem, które nadaje łazience nowoczesny charakter. Imponująca szerokość 100 cm i głębokość 46 cm zapewniają dużą przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Wykonana z trwałego kompozytu mineralnego, gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie przez długie lata. Matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości i nie pokazuje odcisków palców. Praktyczny otwór przelewowy zabezpiecza przed przypadkowym zalaniem pomieszczenia. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na ścianie, co daje większą swobodę aranżacji przestrzeni. Biały kolor w matowym wykończeniu pasuje do każdego stylu wnętrza. Producent Elita udziela 2 lat gwarancji na produkt. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczny design i funkcjonalność.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat |
| Kolekcja: | Level |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 100.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 46 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | RE041461185290 |
| Waga brutto: | 25 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna elita level 100x45 cm prostokątna lewa biały mat re041461185290
Nr kat. 100522928
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









