umywalka podblatowa omnires shell m+ 38x25 cm owalna biały połysk shell380upbp
Nr kat. 100569177

opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Podblatowe |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Cechy szczególne: |
|
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Podblatowe |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Cechy szczególne: |
|
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka podblatowa omnires shell m+ 38x25 cm owalna biały połysk shell380upbp
Nr kat. 100569177
Cena katalogowa: 630,01 zł/szt
Wymiary:
45 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 630,01 zł/szt
1 szt



Cena katalogowa: 630,01 zł/szt
Wymiary:
45 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 630,01 zł/szt
1 szt



opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Podblatowe |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Cechy szczególne: |
|
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


