umywalka nablatowa uptrend mensa 42 cm okrągła oliwkowy/biały połysk up4018-2-b10+b20
Nr kat. 100477199
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Mensa 42 cm okrągła oliwkowy/biały połysk up4018-2-b10+b20 to wyjątkowy model, który wyróżnia się kolorem, jak również powierzchnią. Prezentowana umywalka okrągła w formie misy posiada białe wypełnienie wgłębienia oraz oliwkowy odcień zewnętrznej części. Ponadto charakterystyczną cechą modelu Mensa producenta Uptrend jest strukturalna powierzchnia w postaci poziomych wgłębień i wypukłości. Ceramiczna umywalka łazienkowa mierzy 42 cm średnicy oraz 11 cm wysokości. Łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na detergenty, a także szkodliwe działanie rdzy i kamienia, zachowuje nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Mensa |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Głębokość : | 42 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UP4018-2-B10+B20 |
| Waga brutto: | 6 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Mensa 42 cm okrągła oliwkowy/biały połysk up4018-2-b10+b20 to wyjątkowy model, który wyróżnia się kolorem, jak również powierzchnią. Prezentowana umywalka okrągła w formie misy posiada białe wypełnienie wgłębienia oraz oliwkowy odcień zewnętrznej części. Ponadto charakterystyczną cechą modelu Mensa producenta Uptrend jest strukturalna powierzchnia w postaci poziomych wgłębień i wypukłości. Ceramiczna umywalka łazienkowa mierzy 42 cm średnicy oraz 11 cm wysokości. Łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na detergenty, a także szkodliwe działanie rdzy i kamienia, zachowuje nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Mensa |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Głębokość : | 42 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UP4018-2-B10+B20 |
| Waga brutto: | 6 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa uptrend mensa 42 cm okrągła oliwkowy/biały połysk up4018-2-b10+b20
Nr kat. 100477199
Wybrane dla Ciebie


