umywalka nablatowa roca gap 39 cm okrągła biały połysk a3270mj000
Nr kat. 100311537
opis produktu
Szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że pomieszczenie będzie świetnie się prezentować? W takim razie UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP to idealna propozycja dla Ciebie. To typ umywalki nablatowej. Posiada wysoki rant, który sprawia, że woda nie chlapie na blat. Należy do kolekcji Gap. Posiada okrągły kształt oraz biały kolor. UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP została wykonana z ceramiki. Dzięki temu materiałowi wyróżnia się wysoką twardością i dość dobrą odpornością na zarysowania. Wysokość produktu to 13 cm, głębokość to 39 cm, a szerokość to 39 cm. Producent udziela pięć lat gwarancji na produkt UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | gap |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Szkliwiona od tyłu |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | A3270MJ000 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że pomieszczenie będzie świetnie się prezentować? W takim razie UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP to idealna propozycja dla Ciebie. To typ umywalki nablatowej. Posiada wysoki rant, który sprawia, że woda nie chlapie na blat. Należy do kolekcji Gap. Posiada okrągły kształt oraz biały kolor. UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP została wykonana z ceramiki. Dzięki temu materiałowi wyróżnia się wysoką twardością i dość dobrą odpornością na zarysowania. Wysokość produktu to 13 cm, głębokość to 39 cm, a szerokość to 39 cm. Producent udziela pięć lat gwarancji na produkt UMYWALKA NABLATOWA 40 ROCA GAP.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | gap |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Szkliwiona od tyłu |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | A3270MJ000 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa roca gap 39 cm okrągła biały połysk a3270mj000
Nr kat. 100311537
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






