umywalka nablatowa omnires shell m+ 50x32 cm owalna biały połysk shell500unbp
Nr kat. 100544495
opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELL500UNBP |
| Waga brutto: | 7.530 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELL500UNBP |
| Waga brutto: | 7.530 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa omnires shell m+ 50x32 cm owalna biały połysk shell500unbp
Nr kat. 100544495
Cena katalogowa: 900 zł/szt
Wymiary:
50 cm
Kształt umywalki
1 szt.
Cena katalogowa: 900 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 900 zł/szt
Wymiary:
50 cm
Kształt umywalki
1 szt.
Cena katalogowa: 900 zł/szt
1 szt





opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 32 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELL500UNBP |
| Waga brutto: | 7.530 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


