umywalka nablatowa omnires shell m+ 60x35 cm owalna biały połysk shellunbp
Nr kat. 100311245







opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELLUNBP |
| Waga brutto: | 10.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELLUNBP |
| Waga brutto: | 10.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa omnires shell m+ 60x35 cm owalna biały połysk shellunbp
Nr kat. 100311245
Cena katalogowa: 920 zł/szt
Wymiary:
60 cm
Kształt umywalki

1 szt.

Cena katalogowa: 920 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 920 zł/szt
Wymiary:
60 cm
Kształt umywalki

1 szt.

Cena katalogowa: 920 zł/szt
1 szt




opis produktu
SHELL M+

Szerokość: 60 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 17 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Kolekcja: | Shell M+ |
| Korek w zestawie: | Nie, tylko maskownica |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | SHELLUNBP |
| Waga brutto: | 10.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


