umywalka nablatowa deante silia 36 cm okrągła beż cqs_5u4b
Nr kat. 100548644

opis produktu
Okrągła umywalka granitowa Silia posiada wbudowaną wyspę przeznaczoną do montażu baterii. Jej niewielki rozmiar doskonale sprawdzi się również w mniejszych łazienkach. Umywalka nie posiada przelewu, dzięki czemu jej powierzchnia jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Beżowe wykończenie dodaje wnętrzu ciepła i delikatnego charakteru. Zestawiając ją z konsolą łazienkową z tej samej kolekcji masz gotową aranżację łazienkową.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | Silia |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Beżowy |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Głębokość : | 36 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CQS_5U4B |
| Waga brutto: | 4.480 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Okrągła umywalka granitowa Silia posiada wbudowaną wyspę przeznaczoną do montażu baterii. Jej niewielki rozmiar doskonale sprawdzi się również w mniejszych łazienkach. Umywalka nie posiada przelewu, dzięki czemu jej powierzchnia jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Beżowe wykończenie dodaje wnętrzu ciepła i delikatnego charakteru. Zestawiając ją z konsolą łazienkową z tej samej kolekcji masz gotową aranżację łazienkową.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | Silia |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Beżowy |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Głębokość : | 36 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CQS_5U4B |
| Waga brutto: | 4.480 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa deante silia 36 cm okrągła beż cqs_5u4b
Nr kat. 100548644
Cena katalogowa: 799 zł/szt
Otwór na baterię
TakKształt umywalki

1 szt.

Cena katalogowa: 799 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 799 zł/szt
Otwór na baterię
TakKształt umywalki

1 szt.

Cena katalogowa: 799 zł/szt
1 szt





opis produktu
Okrągła umywalka granitowa Silia posiada wbudowaną wyspę przeznaczoną do montażu baterii. Jej niewielki rozmiar doskonale sprawdzi się również w mniejszych łazienkach. Umywalka nie posiada przelewu, dzięki czemu jej powierzchnia jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Beżowe wykończenie dodaje wnętrzu ciepła i delikatnego charakteru. Zestawiając ją z konsolą łazienkową z tej samej kolekcji masz gotową aranżację łazienkową.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | Silia |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Beżowy |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Głębokość : | 36 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CQS_5U4B |
| Waga brutto: | 4.480 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


