leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI 35CM

36 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki 35 cm

Projektowanie bardzo małej łazienki czy toalety to często prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Jak zmieścić wszystkie potrzebne w tym pomieszczeniu sprzęty? Na szczęście na pomoc przychodzą nam producenci armatury łazienkowej, oferując specjalne, małe umywalki 35 cm. Umywalki w tym niewielkim rozmiarze dostępne są w kilku różnych wariantach. Najmniej miejsca zajmują klasyczne umywalki 35 cm wiszące. Ich zaletą jest także stosunkowo niska cena. Minusem takiego typu umywalek jest widoczne podłączenie syfonu, choć niektóre modele zaopatrzone są w ozdobny, chromowany syfon. Taka umywalka 35 cm z ozdobnym syfonem sprawdzi się na przykład w małej łazience w stylu industrialnym lub w stylu glamour.

W przypadku nowoczesnej łazienki dobrym wyborem mogą być również umywalki 35 cm nablatowe. Takie montowane na blacie szafki umywalki prezentują się niezwykle efektownie. Dodatkowo mają one często stosunkowo wysokie ścianki, które zapobiegają rozchlapywaniu wody na boki. Dodatkowym atutem umywalki nablatowej jest to, że szafka czy blat, na której stoi, skutecznie maskuje syfon. Rozwiązaniem, z którego często korzystamy w małych toaletach, są również umywalki 35 cm narożne. Umiejscowienie umywalki w rogu pomieszczenia pozwala często na zyskanie dodatkowej, wolnej przestrzeni w łazience.

Umywalki 35 cm – z szafką czy bez?

To, czy wybrać umywalkę 35 cm z szafką, czy bez zależy przede wszystkim od naszych potrzeb. Umywalki 35 cm z szafką oferują dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych niezbędnych w łazience drobiazgów. Szafka zajmuje jednak miejsce, co w bardzo małych pomieszczeniach może być problemem. Plusem umywalki 35 cm z szafką jest też to, że mebel ten maskuje podłączenie syfonu.

Jaką szafkę najlepiej wybrać do umywalki 35 cm? Najprostszym rozwiązaniem jest zakup umywalki 35 cm już w komplecie z szafką. Decydując się na taki zestaw, mamy gwarancję, że montaż przebiegnie bezproblemowo i oba produkty będą ze sobą w pełni kompatybilne.

W naszym sklepie internetowym oferujemy zarówno małe umywalki, jak i szafki umywalkowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.