szafka wisząca torino 90x72 cm mdf folia biały połysk cichy domyk hettich
Nr kat. 100300999
opis produktu
Miejscem do przechowywania w Twojej kuchni może stać się TORINO SZAFKA WISZĄCA W3/90 BIAŁY POŁYSK. Wyposażona jest w półki. Posiada podwójne drzwiczki. Ich fronty wykonane są z płyty MDF pokrytej jednostronnie odporną warstwą akrylu. Doskonale się prezentuje wyróżniając się głębią połysku. Jest wytrzymała i trwała. Wykazuje odporność na wysoką temperaturę. Łatwo ją wyczyścisz. Nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV. Korpus TORINO SZAFKI WISZĄCEJ W3/90 BIAŁY POŁYSK to płyta laminowana. Cechuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni UV.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Miejscem do przechowywania w Twojej kuchni może stać się TORINO SZAFKA WISZĄCA W3/90 BIAŁY POŁYSK. Wyposażona jest w półki. Posiada podwójne drzwiczki. Ich fronty wykonane są z płyty MDF pokrytej jednostronnie odporną warstwą akrylu. Doskonale się prezentuje wyróżniając się głębią połysku. Jest wytrzymała i trwała. Wykazuje odporność na wysoką temperaturę. Łatwo ją wyczyścisz. Nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV. Korpus TORINO SZAFKI WISZĄCEJ W3/90 BIAŁY POŁYSK to płyta laminowana. Cechuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni UV.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca torino 90x72 cm mdf folia biały połysk cichy domyk hettich
Nr kat. 100300999
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







