szafka dolna pod zabudowę piekarnika torino 60x82 cm mdf folia biały połysk
Nr kat. 100300941
opis produktu
Uwielbiasz połączenie funkcjonalności i elegancji? W takim razie TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK to doskonała propozycja dla Ciebie. Produkt jest w białym kolorze, a jego powierzchnia została wykończona połyskiem. Szerokość mebla to 60 cm, głębokość to 50 cm, a wysokość to 82 cm. TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK należy do systemu meblowego Torino akryl biały połysk. Korpus produktu jest wykonany z płyty laminowanej, a front z MDFu akrylowanego. Dzięki tym dwóm materiałom mebel nie przyciąga do siebie kurzu. TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK jest wyposażona w pojedyncze drzwiczki oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uwielbiasz połączenie funkcjonalności i elegancji? W takim razie TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK to doskonała propozycja dla Ciebie. Produkt jest w białym kolorze, a jego powierzchnia została wykończona połyskiem. Szerokość mebla to 60 cm, głębokość to 50 cm, a wysokość to 82 cm. TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK należy do systemu meblowego Torino akryl biały połysk. Korpus produktu jest wykonany z płyty laminowanej, a front z MDFu akrylowanego. Dzięki tym dwóm materiałom mebel nie przyciąga do siebie kurzu. TORINO SZAFKA DOLNA POD PIEKARNIK D11K/60 BIAŁY POŁYSK jest wyposażona w pojedyncze drzwiczki oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna pod zabudowę piekarnika torino 60x82 cm mdf folia biały połysk
Nr kat. 100300941
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







