szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit larga 80 cm niebieski połysk s932-074
Nr kat. 100301557
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT LARGA S932-074 to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami wzbogaconymi o nowoczesne prowadnice z systemem cichego domknięcia. Meble łazienkowe Cersanit wykonane z laminowanej dwustronnie płyty wiórowej są łatwe w pielęgnacji, odporne na wilgoć, jak również uszkodzenia mechaniczne. Podwieszany montaż mebli łazienkowych niebieskich pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń w łazience, a tym samym wprowadzić do wnętrza nowoczesny styl. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S932-074 |
| Waga brutto: | 22.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT LARGA S932-074 to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami wzbogaconymi o nowoczesne prowadnice z systemem cichego domknięcia. Meble łazienkowe Cersanit wykonane z laminowanej dwustronnie płyty wiórowej są łatwe w pielęgnacji, odporne na wilgoć, jak również uszkodzenia mechaniczne. Podwieszany montaż mebli łazienkowych niebieskich pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń w łazience, a tym samym wprowadzić do wnętrza nowoczesny styl. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S932-074 |
| Waga brutto: | 22.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit larga 80 cm niebieski połysk s932-074
Nr kat. 100301557
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








