szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit larga 50 cm biały połysk s932-110-dsm
Nr kat. 100301562

opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 50 CERSANIT LARGA S932-110-DSM to model z kolekcji mebli łazienkowych białych utrzymanych w prostej, nowoczesnej i podwieszanej formie. Prezentowana szafka podumywalkowa – o wymiarach 55,1 cm wysokości, 49,2 cm szerokości oraz 20 cm głębokości – została wzbogacona o system cichego domknięcia drzwi. Produkt z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit zapewnia właściwości odporne na czynniki mechaniczne. Wykonany z lakierowanej płyty wiórowej, efektownie odbija światło służąc rozświetleniu oraz wizualnemu powiększeniu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.2 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-110-DSM |
| Waga brutto: | 10.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 50 CERSANIT LARGA S932-110-DSM to model z kolekcji mebli łazienkowych białych utrzymanych w prostej, nowoczesnej i podwieszanej formie. Prezentowana szafka podumywalkowa – o wymiarach 55,1 cm wysokości, 49,2 cm szerokości oraz 20 cm głębokości – została wzbogacona o system cichego domknięcia drzwi. Produkt z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit zapewnia właściwości odporne na czynniki mechaniczne. Wykonany z lakierowanej płyty wiórowej, efektownie odbija światło służąc rozświetleniu oraz wizualnemu powiększeniu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.2 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-110-DSM |
| Waga brutto: | 10.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit larga 50 cm biały połysk s932-110-dsm
Nr kat. 100301562
Cena katalogowa: 396 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 396 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 396 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 396 zł/szt
1 szt





opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 50 CERSANIT LARGA S932-110-DSM to model z kolekcji mebli łazienkowych białych utrzymanych w prostej, nowoczesnej i podwieszanej formie. Prezentowana szafka podumywalkowa – o wymiarach 55,1 cm wysokości, 49,2 cm szerokości oraz 20 cm głębokości – została wzbogacona o system cichego domknięcia drzwi. Produkt z kolekcji mebli łazienkowych Cersanit zapewnia właściwości odporne na czynniki mechaniczne. Wykonany z lakierowanej płyty wiórowej, efektownie odbija światło służąc rozświetleniu oraz wizualnemu powiększeniu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.2 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-110-DSM |
| Waga brutto: | 10.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


