szafka łazienkowa pod blat elita look 160 cm orzech lincoln re081604027060
Nr kat. 100513606




opis produktu
Praktyczna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Orzech Lincoln Re081604027060 stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki. Model jest szafką podwieszaną, idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, jego dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domyku tworzą wygodną przestrzeń do przechowywania. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej, utrzymany w odcieniu ciemnego drewna, nadaje wnętrzu naturalnego, ciepłego charakteru. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081604027060 |
| Waga brutto: | 35.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Praktyczna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Orzech Lincoln Re081604027060 stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki. Model jest szafką podwieszaną, idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, jego dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domyku tworzą wygodną przestrzeń do przechowywania. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej, utrzymany w odcieniu ciemnego drewna, nadaje wnętrzu naturalnego, ciepłego charakteru. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081604027060 |
| Waga brutto: | 35.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 160 cm orzech lincoln re081604027060
Nr kat. 100513606
Cena katalogowa: 1 742 zł/szt
opis produktu
Praktyczna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Orzech Lincoln Re081604027060 stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki. Model jest szafką podwieszaną, idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, jego dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domyku tworzą wygodną przestrzeń do przechowywania. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej, utrzymany w odcieniu ciemnego drewna, nadaje wnętrzu naturalnego, ciepłego charakteru. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081604027060 |
| Waga brutto: | 35.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


