szafka łazienkowa pod blat elita look 160 cm fume mat re081604027020
Nr kat. 100513605



opis produktu
Funkcjonalna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Beżowy Mat Re081604027020 stanowi eleganckie uzupełnienie współczesnej łazienki. Model jest szafką podwieszaną, która świetnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, ma dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania. Mebel wykonany z solidnej płyty laminowanej wyróżnia się matowym wykończeniem w beżowym odcieniu, wnosząc do wnętrza ciepło i subtelną elegancję. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz kolorach, uchwyty do niego dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081604027020 |
| Waga brutto: | 36.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Funkcjonalna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Beżowy Mat Re081604027020 stanowi eleganckie uzupełnienie współczesnej łazienki. Model jest szafką podwieszaną, która świetnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, ma dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania. Mebel wykonany z solidnej płyty laminowanej wyróżnia się matowym wykończeniem w beżowym odcieniu, wnosząc do wnętrza ciepło i subtelną elegancję. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz kolorach, uchwyty do niego dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081604027020 |
| Waga brutto: | 36.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 160 cm fume mat re081604027020
Nr kat. 100513605
Cena katalogowa: 1 742 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 742 zł/szt
1 szt


Cena katalogowa: 1 742 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 742 zł/szt
1 szt


opis produktu
Funkcjonalna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 160 Cm Beżowy Mat Re081604027020 stanowi eleganckie uzupełnienie współczesnej łazienki. Model jest szafką podwieszaną, która świetnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, ma dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania. Mebel wykonany z solidnej płyty laminowanej wyróżnia się matowym wykończeniem w beżowym odcieniu, wnosząc do wnętrza ciepło i subtelną elegancję. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz kolorach, uchwyty do niego dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081604027020 |
| Waga brutto: | 36.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


